Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz artiny #64153 üzenetére

    mindhárom 480p-s, csak az E3-nak a kijelzőn van a menü-vissza-alkalmazásváltó gombtrió, ezek elvesznek a helyből és a felbontásból (a 854p-s magasságból kereken 800-at tudsz használni).
    Sony kijelzők elég vérszegények ha a konkurenciához hasonlítod őket, főleg, ha nem valamilyen Z-szériás telefonról van szó. (fakó színek, a fekete igazából mélyszürke, a fehér nem teljesen fehér). Együtt lehet velük élni, de szerintem felsőkategórián kívül az LG és a Samsung sokkal jobb kijelzőket használ.
    E3 és az L70 kijelzője kicsit nagyobb, mint az Ace 4-é, emiatt nem olyan finom rajzolatúak... na nem mintha ez olyan feltűnő lenne, annyira pici a különbség.

    (#64154) Hiryu
    Z1 Compact jó választás lenne, mostmár jó áron is van, és egy fullHD felbontáshoz való hardver van benne, aminek csak HD-t kell meghajtania.
    A jelenlegi WP generációból igazából a 830 az egyik legjobban sikerült darab, de most még nagyon drága, mert friss. 730/735 ugyanazt tudja, sokkal olcsóbban, de a trénél az is drága.
    A WP nem tudom, mennyire szeretné a Google Drive-ot, a Google b@ßik megcsinálni a Gapps-t WP-re.
    Z1 Compacttal szerintem nem lennének akadások 1 év után, nagyon pöpec kis erőmű. És vízálló. És gyönyörű.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák