Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ewyn

    csendes tag

    válasz Ájvé #64146 üzenetére

    Nos igen, de ettől még szeretnék olyan készüléket venni, amivel elégedett leszek, eddigi tapasztalataim alapján ugyanis azt a következtetést vontam le, hogy nem feltétlenül jó, ami drága. Ezért kérnék némi segítséget a fórumozóktól.

    Az Xperia Z3 volt eddig a befutó nálam, de minél többet olvasok róla, annál bizonytalanabb vagyok :F

    Ma jelent meg a Samsung Galaxy Note 4 tesztje, az is nagyon szimpatikus nekem, bár bevallom, kicsit félek az óriási kijelzőtől. Majd elugrok és megtapizom :)

    Nexus 6 ígéretesnek tűnik, de szeretném megejteni a vásárlást legkésőbb november végéig és nem vagyok benne biztos, hogy nálunk addigra kapható lesz (lehet rosszul értelmeztem a megjelenéseket).

    A Samsung Galaxy S5 volt még a palettán számomra, de bevallom, nekem bűn ronda a kialakítása :D

    Ebben a kategóriában még a HTC One M8 az, ami szóba jöhet számomra meg még a Nokia Lumia 930-t látom, bár hardwareben gyengébb, azért jókat olvasok róla, viszont a WP-től nagyon tartok (a legelső okostelómon a Samsung azóta megbékélt Bada rendszere futott és kitörölhetetlen emlék számomra, hogy mennyi mindent nem tudtam Badára elérni, amit androidosok igen).

Új hozzászólás Aktív témák