Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz pengwin #64096 üzenetére

    és (#64098) Ájvé és (#64099) Flind!

    köszönöm a válaszotokat! :R

    az iPhone 4S ezek alapján végleg kilőve :) sejtettem én, hogy hülyeség volna, de mégiscsak eljátszottam a gondolattal (szerintem érthető okokból :) )

    - Lumia 630: tisztában vagyok a hiányosságaival, a nagy részével ki is tudnék békülni, ha valóban olyan kezelhető lesz, mint ahogy a "villámteszteken" mutatta magát. a WP is vonz igazából, hiszen még sosem volt vele dolgom korábban, na meg persze relatíve kevés rosszat hallok róla, főleg ebben az árkategóriában, ahol én keresgélek! (ugyanez az androidról nem igazán mondható el.. :) )

    - Motorola Moto G: itt igazából csak annyi gondom van, hogy nincs normális garancia rá...
    az már mellékes, hogy korábbi tapasztalataim alapján (Pulse Mini, Motorola Defy+, Sony Xperia Sola) nem sok bizalmat szavazok az androidnak... a húgom jelenleg egy Xperia M-et nyúz (korábban Xperia Mini volt neki) és ugyanúgy eljönnek nála a hülyeségek - hozzá teszem, telenyomja mindenféle cuki játékkal a telefont, szóval nyilván azok háttérfolyamatai is foghatják a rendszert. - na de a lényeg, hogy 1GB RAM mellett nem voltam elájulva tőle én sem....
    szűz androiddal volt már dolgom, még a Defy+ időkben, bár az meg mókolt volt, ha szigorúan vesszük, illetve abban még 512 RAM volt.

    - a Xiaomi modell nekem nem túl szimpi, a MIUI felületet meg sosem tudtam megszeretni (ugyancsak Defy+ kapcsán próbálgattam), de ettől függetlenül bekerül a kalapba :)

    úgy néz ki, valahogy mégis csak eltolom a vásárlást még egy picit, hátha 1-2 hónapon belül lentebb megy a L730 ára. úgy érzem, tényleg ő lenne a bestbuy számomra

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák