Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz TCSZ #64083 üzenetére

    Szia!

    Nem hangzik furán, sőt logikusan hangzik, :) az L90 elsősorban ezért is volt szimpatikus, meg hogy olcsóbban tudja ugyan azt mint a G2 mini :)

    Egyébként piros pont tőlem az LG-nek az aksiért, több gyártó is követhetné őket e téren, mert átlagban a telefont ellátják minden jósággal, hd kijelző több magos proci, stb, amik igényelnék az energiát, csak azt felejtik el, hogy olyan áramforrást is rakjanak a telefonba ami ezt ki is tudja szolgálni... :D

    A kijelzőjével még nem is lenne bajom, a jelenlegi telefonomnak is ez a felbontása, és meg vagyok elégedve vele, de a fényérzékelő és az értesítő led hiánya az fájó pont 2014-ben, ez a mostani telefonomban is van, és olyan telefont nem szeretnék a mi kevesebbet tud. :)

    De szimpatikus telefon amúgy, épp tegnap volt kezembe egy L65, és kellemes volt, a koppintásos kijelzőfeloldás pedig kimondottan tetszett :)

    Üzemidővel meg úgy vagyok, hogy lightos használattal (minden kikapcs, nagyrészt készenlét, este offline mód) jó lenne ha kibírná a 3 inkább 4 napot, annál többet nem is várok el tőle, ezt most a ZTE Grand X IN -el tudom hozni kb 1700-as aksi és az intel proci mellett :)

Új hozzászólás Aktív témák