Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    Sziasztok!

    Aktuálisan Xperia T telefonom van amivel egyébként elégedett vagyok.
    Másfél éve nyúzom és kihúznám a 2 éves periódust ami nálam egy telefonnal a normális.
    Viszont most újabb igény került a képbe és dual simes telefonra lenne szükségem a közeljövőben!
    Van egy mobilnet sim kártyám és szeretném használni mivel a normál előfizetésemben alapból csak minimál net van.
    A dual sim eléggé behatárolja a választékot... nyitott vagyok a kínai mobilokra!
    Ellenben ha létezik is... a Samsung termékeit kihagynám!

    - Árkategória? 40-70 ig kb. mindenre kíváncsi vagyok!
    - Új
    - Hol vennéd meg? Bárhonnan!
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? általában 2 évre minimum.
    - Mire használnád? Elég gyakran nézek rajta filmeket, netezem és játékot is futtatok viszonylag rendszeresen Pl. Castle clash, CSR classic, Pinball arcade. Néha navigáció, de csak tartalékba mert van rá céleszköz.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? kizárólag Android érdekel az aktuális legujabb verzió!
    - Milyen kialakítású telefont keresel? :Y tengeri csillag vagy tintahal alakja legyen. :) 5 colosnál ne legyen nagyobb és 4.7 nél kissebb se! Lehetőség szerint minél vékonyabb kialakítás!

    Fontos továbbá a minőség! Öszeszerelés és anyaghasználat. Kézbe véve is kifigástalan hatása legyen!
    A hardver 4 mag gondolom természetes már. MTK megoldásokról jót még nem hallottam, de meggyőzhető vagyok. Csak ne akadozzon nekem.. szépen fusanak az alkalmazások rajta.
    1-2 GB ram szintén alap már azt gondolom!
    Üzemideje okostelefonhoz mérten azért ne fél nap legyen mobilnettel!
    Nem fotózásra kell, de jó lenne, ha nem full ocsmány képeket készítene!
    Zenét se nagyon hallgatok, de 3.5 jack legyen rajta.
    Támogatottsága gondolom elég kérdéses a jövőre nézve ezért fontos, hogy a lehető legújabb android fusson rajta.
    Nem bánom, ha lehet kapni hozzá kiegészítőket.. tokot nem csak 1-2 félét!
    NFC-t lexarom...viszont ha esetleg 4g képes lenne azt tudnám értékelni, de nem mérvadó ez sem!

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák