Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Megfogdostam ma a soroksári Auchanban az LG G2 Mini-t, és kiderült, hogy nekem az is nagy (LOL), pedig 188 centi vagyok, lám, nem ettől függ. Egyszerűen nekem már a 129-130 milli hosszú telókat, és a 7 centi széleseket kényelmetlen egy kézzel kezelni. A mostani S Advance-om méretében gondolkodom a decemberi cserénél, és ez eléggé leszűkítette így a kört, mert kiesni látszik az SP, az M2, az LG G2 Mini, az Idol 2 S Mini, a Galaxy Express.
    Amik játszanak, mert hasonló méretűek, mint az S Advance:

    - Ace 3 (ez tűnik a legesélyesebbnek, csak kár, hogy nem SAMOLED-et raktak bele)
    - S4 Mini: most még baromi drága (T-nél 78k), remélem decemberre zuhan még az ára)
    - LG F6: a 127 mm-el talán még beleférne neccesen (bár már ez is nagy), viszont a néma hívás bug eltántorít (minden KK-val előjött a topikja szerint, és a T már csak KitKat-el adja)

    Ha van még Ace 3 és S4 Mini méretben telefon, amit árul a T, akkor pls. adjatok ötleteket, mert tényleg kompakt méretben gondolkodom. :R

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák