Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz 72o #62571 üzenetére

    szia,

    nehéz a választás, mert egyik sem olyan, hogy mindenben jobb a másik kettőnél.
    akkumulátoros üzemidőben a g2 a legjobb, utána az s4 jön, és a leggyengébb a nexus 5 - igaz ez telefonálásra, netezésre és játékra is.
    a telefonálás hangminőségét tekintve az s4 a legjobb, utána jön nexus 5 és végül a g2.
    kamerában nincs jelentős eltérés, egyik módban az egyik jobb kicsivel, másikban meg a másik, összességében az s4-et hozták ki például itt jobbnak a három közül, aztán g2 és végül nexus 5, de érdemes megnézni minden módozatban az részeredményeket is; link
    szoftveres támogatásban a nexus 5 a legjobb, szervizesben az s4 - szervizes megy házhoz díjmentesen.
    a g2 és a nexus 5 újabb típusok, mint az s4, így erősebbek kicsivel hardverben, bizonyos ez játéknál számít(hat) majd gpu...stb tekintetében.
    nem tudom, hogy neked mennyire számít, de a nexus 5 és a g2 nem bővíthető memóriakártyával, az s4 viszont igen.
    a g2 és az s4 rendelkezik infrával, távirányítás szempontból ez nagyon jó, a nexus 5 viszont nem.
    volt s4-em, szerettem, a g2-nek is többször nekifutottam, mert a jó akkumulátoros üzemidő miatt hajlandó lettem volna bizonyos kompromisszumokra, de végül nem jött be - ettől még bátran javaslom azoknak, akiknek tetszik -, a nexus 5 részemről felejtős volt, főként a gyenge akkumulátoros üzemidő miatt.

Új hozzászólás Aktív témák