Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    Hali! :)
    Telefonvásárláson gondolkodok, szeretnék tőletek tanácsokat, ötleteket kérni.
    Nos, a telefon amit szeretnék:
    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    50-55, inkább 50, de nem gond az sem ha 5100. :D
    - Használt vagy új
    Új.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    T-mobile, de az se baj ha valahol máshol, a lényeg hogy Domino 5-ben veszem meg.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Hosszúra egyértelműen, egy jól használható, gyors, bestbuy telefon jönne jól.
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Átlagos használat, zenehallgatás, böngészés, endomondo, játszás -nem várom el hogy a Dead Trigger 2 akadásmentesen, high grafikai beállítás mellett fusson, de azért legyen játszható-, Youtube, letöltések (zene, dokumentum), OTG-USB támogatás annyira nem fontos, de ha van, az jó (nagyon jó), legyen 4"-nál nagyobb kijelzője.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)
    Mindegy.

    Eddig kinéztem az:
    LG F6-ot (50990): ez eddig a legjobb amit kinéztem szerintem, a tabommal jó párost alkotnának, + nekem bejönnek azG-s okosságok.
    Samsung Galaxy Ace 3 [4G, LTE] (51990): nem is tudom, a Samsungot annyira nem szeretem, olyan tucat ez is sajnos, de meglátom a véleményetek, hardveresen szinte ugyanaz mint az F6.
    Motorola Moto G (50 ezer körül): nos, ennek viszont 50 alatt kéne lennie (a SIM-ek miatt), nem tudom hogy van-e benne USB-OTG támogatás.

    Válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák