Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    A cégnél szolgáltatót váltunk, úgyhogy kelleni fog egy új telefon, mert a mostani nem független( Samu Galaxy S Advance), meg amúgy is a sajátom, azt meg nem vetették még fel, hogy függetlenítik nekem. Amúgy az Advance alapvetően megfelel nekem, custom kernellel használható, az akkuja is bírja 1,5-2 napig. Amire használom, az a folyamatos aktív adatforgalom, céges levelezést 15 percenként frissíti, naponta változó, de fél-1 órát biztosan telefonálok, hírek, navigáció, stb.
    Alapvetően nincs bajom a windows-zal sem, de jól megvagyok az androiddal, maradnék is ennél. Apple nem játszik.
    Ami lényeges, hogy ne legyen gyengébb a mostaninál, ne legyen nagyobb 4,5"-nál, 4" épp elég, de minimális méretbővülés belefér. Tabletem van, nem a telefonon fogok regényeket olvasni. A dual SIMes megoldás előny lehet, most is át van irányítva a mgászámomról az összes hívás, csak nehézkes az SMS-eket a régi Ace-en nézegetni, stb.

    A max keret mondjuk legyen 100k, amit ebben nézegettem, az S4 mini és a HTC 601, és 500-asokat. Előny a 23 gb dropbox fiók.
    Az Xperia M milyen?
    Alapvetően egy 60k és egy 100k körüli modellt ajánlanék be a vezetőség felé, aztán meglátjuk.

    Kösz

    Grillo

Új hozzászólás Aktív témák