Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ipanema

    újonc

    Először is meg szeretném dícsérni a mobilarena csapatát. Az utóbbi hetekben, amióta telefonvásárlással kapcsolatban töprengek elolvastam rengeteg értékelést (többet kattingattam erre az oldalra mint bármely más hírportálra, többet olvastam az önök írásait mint kedvenc íroimat...) bebizonyosodtam, hogy nagyon szakszerű, hozzáértő, kimerítő értékeléseket tudnak nyújtani a magamfajta tájékozatlanoknak. A leendő szerkentyű vásárlásánál nálam a legfontosabb lenne a fényképező és videokénti használata (munkámból adódóan erre gyakran szükség van). Sajnos a középkategóriában, amit megengedhetek magamnak az önök által írt ismertetőkben a video lehetőségek sorra rossz osztályzatot és kedvezőtlen véleményt kaptak. Ezért kérdezem: mégis, az adott lehetőségek közül melyik készülék tűrhető, melyik a jobb (legjobb). A Sony Xperia LP, a Samsung Galaxy Ace3 és esetleg az LG Optimus F6 között vacilállok, de ha tudnak egy negyediket javasolni, azt fogom megvenni. Természetesen, fontos hogy legyen elegendő RAM, tárhely, legyen megbízható, gyors...Előre is köszönöm szakszerű segítségüket!

Új hozzászólás Aktív témák