Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paland4

    csendes tag

    Sziasztok, ellopták a defy-m, így új telefon után nézek.

    Árkategória: 70-80 ezer a kényelmes, 80-110 ezer között ha nagyon tuti a dolog.
    Használt-e: Mindenképp újat szeretnék, vagy még garisat
    Független-e: függetlent vennék, már van előfizetésem.
    Hosszú vagy rövid: hosszú, több éves periódussal tervezek.
    Használat: masszív levelezés, internet, távoli asztalvezérlés, multitask, fotózás, zenehallgatás (filmezés nem annyira) Fejlesztenék is rá, fontos, hogy használható teljesítménye legyen. NFC fontos lenne.
    Oprendszer: Mindenképp androidban gondolkozom. Fontos, hogy frissüljön, akár a stock, akár jól támogatott custom ROM-mal.
    Kialakítás: jó lenne egy querty-s telefon, de nem lételem. Lehet nagy, de a tepsiket már nem szeretem, 4-5 col között jó lehet bármi. Preferálom a szögletesebb, letisztult formákat (Sony pl) Örülök, ha fémházas.
    Márkahűség: nincsen, Motorola eddig bejött. Akár kínait is vennék (tudom, e kettő pont nem gari erős...)
    Amit eddig néztem: Moto X (kicsit drága, processzor nem annyira erős, de sok apró ötlet, 4,4, egyedi színek, stb.) Xiomi MI3 (csudaszép, csudajó, beszerezni volna jó...) Lenovo K900/910 (beszerzés) illetve a Nexus 5 (fantasztikus, csak nem tetszik külsőre. Bocsi.)
    Ja és nem feltétlen számít, de lesz lehetőségem tavasszal az usában vásárolni, így bátran lehet ottani árakkal, vagy oda rendelhető, ott elérhető készülékekkel fenyegetni.
    Előre is köszönm az ötleteket! :))

Új hozzászólás Aktív témák