Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FraFer

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, mint "okostelefon-szűz" :B , hogy az Urak két éves, T-Mobile-os előfizetés mellé, miért és melyik telefont választanák 24 ezer forintért az alábbiak közül:

    Apple iPhone 4S 8 GB

    LG F6

    Nokia Lumia 625

    Sony Xperia SP?

    Mivel eddig eléggé ragaszkodtam a nyomógombos telefonokhoz, eleve nem vagyok egy túl sűrűn telefonokat cserélő valaki (eddig egy Nokia 6303 volt, amit nagyon kedveltem, csak már 4 éves, és nem annyira mai a szolgáltatáskínálata, úgy hiszem :N ), ugyanakkor azt gondolom, hogy nem lennék egy hardcore felhasználó sem (ami jól jönne azért néha számomra: sporthírek, hírek, eredmények, moziműsor, menetrendek, időjárás, e-mail, esetleg olykor youtube stb., de én főleg beszélnék rajta). Fontos lenne, hogy viszonylag egyszerű legyen, könnyen kezelhető, ne merüljön le folyton és amennyire lehet, jó minőségű anyagokból és összeszereléssel készüljön. Remélem, hogy tudtok segíteni, és valamelyik telefon megfelel ezeknek a (nem túl magas?) igényeimnek. :K

    Előre is köszönöm annak, aki válaszol nekem, mert látom, hogy sok a kérdés... :R

Új hozzászólás Aktív témák