Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy fura lesz a kérdésem, de azt kérem, csak az válaszoljon rá, akinek kézzel fogható tapasztalatai vannak, nem csak olasott vhol vmit! Köszi előre is!
    Második telefont keresek, céges célokra. Az lenne a lényeg, hogy nagyon olcsó legyen és semmi faxni, meg csilli-villi nem érdekel, DE:

    a "föld alól is" lehessen vele telefonálni és engem is elérjenek mindig, minden körülmények között!

    Cellahatáron lakom, állítólag ezért van gond állandóan nálam a mobillal. Hol én nem tudok hívni délutánonként, hol engem nem tudnak elérni (Galaxy S-em van jelenleg, de az összes eddigi telómmal fennált ez a gond ugyan így, tehát nem a teló hibás). Minden úgy történik, hogy fullos a térerő, tehát nem alapvetően térerő gond. Ezért mondták hozzáértők nekem azt, hogy nagy eséllyel cellahatáron vagyok. Van itt mellettünk egy nagy áramelosztó/fejlesztő telep is, plusz panelben vagyok, szóval minden összejátszik.

    Tehát a lényeg:
    - egyszerű (nem kell érintő képernyő sem, semmi)
    - nagyon olcsó (10e FT max.)
    - atomstabil, kiválóan lehessen vele telefonálni és mindig elérjenek
    - jó, érthető hangminőség oda-vissza
    - sokat bír egy töltéssel, bár ez nem létfontosságú
    - az is jó lenne ha kis méretű lenne, mert mégiscsak második teló lesz, ne kelljen "cipelni"

    Lehet, hogy lehetetlent kérek, de ha van ilyen teló, akkor segítsetek megtalálni plíz!
    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák