Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 78zolika

    senior tag

    Sziasztok ! Pár nappal ezelőtt írtam hogy 1 db pixel nem működik a Lg 7 ll Az üzletbe 1 nap után visszavitm de nem cserélték ki . Jooker 82 fórumtárstor ( köszönet érte ) kaptam ötletet hívjam fel a Lg ügyfélszolgálatot ( hát sajnos ők sem cserélik a szolgáltatóval + üzletel egyeztessek ) ( a Lg szervizben is ezt a választ kaptam ) Tehát a szolgáltató nem cseréli a jogszabályokra hivatkozva ( a hiba nem befolyásolja a telefon használatát ) , az üzlet pedig nem akarja ( nem látják a hibát ) nem is akarták látni . De hazafele menet bementem Allé Telenor üzletbe , elpanaszoltam a bánatomat , megnézték látták a hibát és kicserélték :C :C :C :C Azóta boldog Lg 7 ll tulajdonosa vagyok , ajánlom mindenkinek a telefont

    Telefon 3 nap használat után , fagyás nem volt eddig , aksi 2 napot bír ( egész nap szól a rádió ( néha recseg ) , ( a füles sem rossz ) , közben telefon , cset , face , fényképezés ) a kijelzője nagyon szép , csengetés hangereje kicsit halk ( az előző telefonomhoz képest ( Nokia 6303 ) .

Új hozzászólás Aktív témák