Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz w333 #31176 üzenetére

    na ezek a képek magukért beszélnek szerintem..nincs hozzáfűzni mit..

    A többieknek ti egy kicsit eltévedtetek a sorok között,hogy titszán lássunk,leírom
    Nem vagyok se Samsung se Amoled rajongó,azért használok azt mert nagyon jó áron jutottam hozzá és középkategóriában ezen az áron ez volt a legjobb vételem! Előtte évekig egy LG P500-at nyúztam,volt S2-m is de a halk hangja és a gyári hibás kamerája miatt váltam meg tőle
    Egy szóval nem mondtam hogy az IPS nem jobb az amolednél,sőt a Nexus 4 et és az Optimus G is nagyon jó telefonnak tartom,ilyet is akartam venni,de rájöttem ez a legrosszabb időszak egy csúcsmodellre mert most jönnek az újdonságok ami hatással lehet az árakra és találhatok egy jobbat vagy ami jobban tetszik....
    Engem nem érdekelnek a NIT adatok meg a többi, és abszolúte nem idegesít hogy nincs leírva hogy van az IPS-ben pixel hibás.
    Én nem kezdtem senkire jelzőket használni....csak mert le mert írni a véleményem.
    Aki idetéved annak több napja az van írva hogy ne vegyél amoledet mert beég,ez félrevezetés... mert lehet hogy sohasem történik meg de itt az van sugallva hogy egy rövid időn belül bekövetkezik...ami igencsak félrevezető szerintem....és úgy tartom korrektnek ha megemlítjük hogy valóban a legjobb kijelző jelenleg az IPS de messze nem tökéletes, és merjük leírni hogy ott előfordulnak pixelhibák,ha már az amoledet így lehúzzuk.
    Én nem karok meggyőzni senkit se erről se arról... mindenki azt vesz és használ amit akar legyen az amoled vagy IPS...de ne azzal kezdjük a segítséget "hogy felejtsd el mert beég" az amoled mert attól függetlenül ezek nagyon jó telefonok(S3-S4-S Advance) a kategóriájukban ..mi sem bizonyítja ezt jobban az eladott darabszám világméretben.

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák