Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drachos

    tag

    Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok. Fontos lenne, hogy szép képeket csináljon (nem kell egy Nikon gép szintjét hozza, de ne legyen híresen sz*r ez a funkciója), és hogy azért bírja a strapát (nem kell strapa-telefon, de pl síelésnél is nálam szokott lenni, és múltkor sikeresen el is repedt, hogy eséstől vagy csak a hidegtől, nem tudom.) Szoktam rajta netezni (cikkeket olvasgatni) tehát jó lenne egy legalább 4" kijelző. Más igényem nem igazán van. Illetve ami van, remélhetőleg minden típus kielégít (lehessen vele telefonálni, zenét hallgatni stb.) Játszani nem szoktam rajta, ha mégis, azt vinni fogja bármi (sakk).
    Jajj, de van! Legyen jó a GPS vevője, mert mind futásnál mind síelésnél track progit használok.
    Ezeket néztem ki (tisztában vagyok, hogy nem egy árkategória, megengedhetem a legdrágábbat is, de sajnálok telefonra ennyit kiadni, ezért minél olcsóbban szeretném megúszni):
    -Galaxy S3
    -Galaxy S4 mini (asszem ez ki is esett, S3 jobb)
    -Galaxy S2 (nem volt ez rossz készülék, és már egész olcsó)
    -Huawei Ascend P6 (láttam T boltban, jól néz ki, de elég drága, egy S3-nál jobb vétel lenne? :F )
    -Galaxy S Advance (pénztárcabarát, kérdés, tudja-e azt amit elvárok tőle?)

    - Árkategória. Jó lenne 80 alatt maradni, nagyon max 100-ig elmegyek tovább nem.
    - Használt vagy új Lehet használt is, de garis, szép állapotú, tehát közel új árral kell számolni....
    - Hol vennéd meg? Aprón vagy függetlenül.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra (2 évre biztosan)
    - Mire használnád? Már részleteztem feljebb.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem ragaszkodom semmihez sem.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? őő, okostelefon kialakításút, szimpla, egyszerű, nem kell flip meg flopp meg billentyűzet sem.

    Mit ajánlanátok, nem feltétlen a felsoroltak közül, jöhet más is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák