Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Mr.Grincs #30132 üzenetére

    Persze, de én csak olyat rakok fel aminek van értelme és számomra hasznos, sőt ha tudom kipucolom a gyári appokat is, már amit lehet persze, és fölösleges.
    S3 mini ennyire akad, az nem kicsit kiábrándító... :Y ... samsungék mit csinálnak? Egyik haver nemrég hozott ki egy S4 minit, az szép meg jó meg gyors, na de az már 110k körül mozog... én bizony már 50K-t is sajnálok egy telóért. Viszont manapság nem lehet értékelhető telefont venni ez alatt, ami tudja amiket írtam és esetleg 2 év múlva is elég lesz mondjuk netezni. Vagy ki tudja, lehet ez is kevés lesz. Főleg hogy lassan asztali/laptop fronton is ott tartunk, hogy 2 mag 2 GHz, 4 GB ram, és akkor tudsz netezni normálisan több lappal...pfff amikor még vagy 6 éve 2500+ bartonnal és 1GB rammal toltam firefox 2.0-val és gyors volt, nem döglött be 20-30 oldaltól... én elhiszem hogy mindenféléket fejlesztenek, de az vicc hogy nem optimalizálnak semmit mert úgyis megveszi a paraszt az erősebb vasat, és így még jobban is járnak... mások... mi meg szívunk...
    Most nokia 6303i classic-om van, és ha nem kellene a net, nagyobb kijelző, és pár okos funkció/szolgáltatás, le nem cserélném! :D

    Blackmirror: Megnézem. :R Hardverre egész erős.

    --------

    Amúgy, androidnál sem divat az optimalizáltság úgy általában, én ezt látom. :((( Ez megint azért van hogy vegyed meg az erősebbet, mert ha optimalizálnánk és pl. kétmagos teló tudná azt mint a 4 magos, a kutya nem venné
    meg az erősebbet, mert minek. Gondolom én.

    --------

    A mobiloknál vajon visszatér-e valaha a változatosság a designban, adott márkán belül? Mióta beteríti az érintő kijelző a telefonok szinte teljes előlapját, a legtöbb gyártó telefonjai, márkán belül, nagyon hasonlóak, sokszor már-már összekeverném őket...

    ------

    LG-nek van valami 4x HD-ja, ilyen is volt már a kezemben, egész jónak tűnik. Most látom hogy T-nél már nem rendelhető. Ööö akkor van neki újabb változata? Nem tudom milyen függő volt, de nincs 1 hónapos a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák