Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz batai15 #29971 üzenetére

    Én általánosságban beszéltem a kínai márkákról, felsoroltam egy párat. Szerintem az Oppo meg a többi "volt szóba" először. A másik srác is általánosságban beszélt.

    Te kiragadtál egy telefont ami másolt. Éljen.

    Ettől még, a telók egy jelentős része másolt? Nem. Telefont ajánlunk vagy vitatkozunk?

    Ráadásul nem gondolnám, hogy 25 ezerért sokat kockáztat az, aki egy használt Defy helyett vesz egy jobb hardverű, új Lenovot, pl.

    Igen, tényleg van pár, ami már a grízes határát súrolja, de van az a szint amikor simán megéri, ha bátor az ember. Ráadásul felhívtuk a figyelmet a veszélyekre.

    Emellett, nekem kínai a telefonom. És a tiéd? Használtál már ilyeneket?

    A szóhasználatot meg kicsit alakítsd légy szíves.

    Szerk:
    Ed3r_X_
    Tökéletesen igazad van :R Bevallom, ebben a 40k alatti szegmensben annyira nem mozgok otthonosan, sokat nézegettem már kínai telefonokat, de kicsit feljebb pozícionálva. Nagyon jó ajánlat annyiért, szerintem is!

    Valszeg azért nem találtam, mert az iBuyGou-nál nincs is :(

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák