Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz Ed3r_X_ #29662 üzenetére

    Nem MAXX-ot néztem ki magamnak, de annál is csak 3300mAh-t látok. Melyikben van 4000-es aksi? :)
    Pont azt szerettem a Defy-ban, hogy egyáltalán nem találkoztam vele más kezében és sejtésem szerint a Razr-rel is így lenne.

    Tyer: Az új Droidok gyönyörűek szerintem és nemsokára a MotoX is megjelenik (vagy már meg is jelent, nem követem az eseményeket). Iszonyatosan sajnálom, hogy itthon nem lesznek kaphatóak. Azt lehet tudni, hogy miért nem?

    dokee78: Köszönöm a bókot cica :D
    A viccet félretéve. Egyrészt, persze, igazad van a Samsungok terén. Pofátlanul pontugyanolyanok és még undorítóak is, de nekem a Sony kínálata sem szimpatikus. Igaz, akad néhány darab, ami elüt és már majdnem azt tudom mondani, tetszik, sőt, barátnőmnem S van, és tudom, hogy ellennék vele, de túl átlagosak kinézetre. Az is tény, hogy az újabbak megintcsak eltérnek a kis fém oldalgombjaikkal, de nekem leginkább nagypapám felhúzós órája jut eszembe róluk :))
    Nem vitatkozni akarok, egyszerűen csak nem látok a Sonykban semmi különlegeset, egyedit. Én! :)

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák