Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • badh

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék kis segítséget kérni. Szeretnék végre egy okos telefont, de nem tudom melyiket válasszam. Ami eddig tetszik az a Huawei Ascend P6.
    Igazából amit keresek az egy olyan telefon lenne ami 4 magos 2 Gb Ram, szóval a filmek és a játékok is elmennek rajta, nem akad. Nem kell gamer mobil, de azért néha néha használnám. Jó wifi lenne még a fontos, plusz ha memkarival bővíthető lenne sem ártana, és FM rádió is jól jönne. A telefonjaimat nem szoktam gyakran cserélgetni, szóval valami időtállóbb modell kéne, értsd úgy, hogy remélhetőleg 2 év után se essen darabjaira (vigyázok a telóimra mostani is 7 éves). Lte nem feltétlen szükséges.
    Számomra fontos még, hogy a telefonnak fém háza legyen. Ezért a Htc One is nagyon tetszik. Olyat keresek ami hardveresen és szoftveresen egy csomagot alkot, szerethető, használható, megbízható. A kijelzőméreténél 4-4,7 ami szóba jöhet annál nagyobbat semmi esetre sem akarok.
    Ha esetleg tudtok olyan telót ami csak később jön ki és jó vétel lenne az sem gond, mert igazából tudok még várni.
    Árat szándékosan nem írtam. A plafon az a Htc One ára lenne, de kevesebbnek jobban örülnék.

    Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák