Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Polllen Jogos....szeptemberig úgysem vagyok otthon, így nem aktuális a vásárlás, addig meg kiderül mi hol tart és miben mi lesz és mennyiért :)

    Neck: :DDD akkor legyen fogadás, ha lesz műanyag iphone és iphone 5s nfc vel én nyerek és küldök neked egy ;) ilyet, ha nem akkor te nyersz és ezt küldöm el privátban :R :))
    Androidról meg annyit, hogy családban is van és én segítettem e-mail beállítani egy sony-n, de vagy 1 órát küzdöttem vele, mire egy olyan klenst találtam ami kb normálisan működött....az egyiken ezt nem lehetett állítani amásikon azt.....borzasztó...ettől még lehet szeretni persze, nekem nagyon nem áll kézre és az egész nagyon nem tetszik....ismerőseim htc i meg össze vissza fagytak, lassultak, újraindultak.....katasztrófa...samsung galaxykkal egész jól elvannak akinek van...ízlések és pofonok :))

    Tyer: meglátjuk....fóliát teljesen feleslegesnek tartom, ezek a gorillaglassok nem karcolódnak normális használat mellett....n8 semmi karc nincs pedig csúszott asztfalton is kijelzővel lefele...semmi...még egy ilyen szilikon bumpert el tudok képzelni, az megvédi a széleit ha esik...de ronda....nekem egy tok vagy hasonló sem tetszik...nagyon nem. :U

    agabe: off, de emellett nem tudok elmenni, első kézből van az infom, hogy amiket felsoroltál, pont nagyon nem jók....mentünk barátokkal egy hosszú hétvégés szlovák útra....iphone garmin navival...mondom a haveromnak ez mi? (neki csak iphone telefonja volt mindig, a legnagyobb fan ok egyike) azt mondja, óó hát ez egy király telefon de a navi itt az elmaradott keleten semmit nem ér...ja mondom végül is nekünk fontos is, hogy New Yorkban a szabadságszobrot 3d be forgassa, míg szlovákiába bécsen keresztül tervezi az utat Bp ről
    következő story wifi: beültünk étterembe free wifi...mindenki csekkolja a maileket...iphonos srác: itt nincs mégse free wifi?? mindenki ránéz, de... gyenge de van...iphone semmi wifit nem látott a környéken, kis 4 éves n8 ammal simán csekkoltam a maileket (de nézd meg youtubeon keress rá iphone 5 wifi problem....)
    akku: sports tracker az iphont fél nap alatt lenullázta, az én n8 ammal (jelzem 3,5 éves kb az akku ugye) egész nap ment estére még volt benne 15%....új korában nap végén még kb 30%

    Na de köszönet mindenkinek a hszeket, októberben meglátjuk hol tart a világ, ha kijön valami csuda jól kijavított iphone nem 200 ezerért, azon lehet morfondírozok / kérdezek majd :) , de egyébként ha ilyen 100-110 körül elérhető lesz a 925 akkor most nagyon arrafelé hajlok :R addig csendben figyelek olvasgatok :))

Új hozzászólás Aktív témák