Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aurelia

    csendes tag

    Kedves tbj007/meroly/nagyádám!

    Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy melyik készüléket ajánlanátok az alábbiak szerint:

    A készülék legyeen..

    1.A Telenor készüléklistájában. (vagy esetleg máshol, ahol részletre is lehet vásárolni ÉS megbízható.)
    2. Részletfizetésre is hajlandó vagyok megvenni, de max 50.000,-Ft lehet a teljes ára.
    3. Mindenképpen új.
    4.Hosszútávra kellene.(legalább 2 év.) Nem kell best-nek lennie, de ár érték arányban a legjobbat szeretném.
    5.Használnám..Telefonálásra(ki gondolta volna?:D)/sms/böngészés(főleg)/ebook olvasás/játék/zenehallgatás. Nagyon fontos lenne, hogy minél tovább bírja az akksija egy töltéssel, mivel sokat utazok.
    6.Az androidnak jobban örülnék, mint a symbiannak.
    7. Ezt a kérdést sajnos nem értem..bar, slide, flip? Ne legyen szétcsúsztathatós, ha ez a kérdés. :)
    8. Előszeretettel választanék Sony Ericsson/Sony készüléket. Samsungot pedig semmiképpen sem.
    9. Mások a Sony E. Xperia ray-t és a Huawei Ascend G300-as készüléket ajánlották. Még egyik típusú készülékem se volt, úgyhogy eléggé idegenkedem tőlük. Eredetileg Sony E. Arc S-t szerettem volna, de ezt részletfizetéssel sehol sem találtam meg függetlenül.. a Telenornál meg már nincs.

    Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

    További szép napot,

    Üdv,
    Aurelia

Új hozzászólás Aktív témák