Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • david9999999

    tag

    Sziasztok!

    Mobilvásárlásra adnám a fejem, de gondoltam előtte megkérdezek pár hozzáértőt is :)
    A telenor számlás kínálatában nézelődök, 55 Huf amit rátudok szánni a telefonra, de nem ragaszkodom a keret maximális kihasználásához. Ami fontos: teljesen mind1 hogy milyen az rendszer rajta a fő hogy a lehető legakadásmentesebb legyen.
    Szinte biztos vagyok benne hogy nem használnám ki egyik telefont sem teljesen, az irány vonal a telefonálás-sms-email-böngészés. Kamera szinte mind1 milyen nem igazán találtam olyat ami ne lenne megfelelő.
    Egy GPS-nek is örülnék de amilyen sűrűn használom nem kell hogy 1 mp alatt jelet találjon és hogy katonai pontossággal "navigáljon".
    NFC extra de nem feltétel :)

    Először a Nokia 620-át néztem ki, de a nyers adatok azt mutatják hogy az 520 is szinte annyit tud kedvezőbb áron ami nekem kicsit gyanús. A másik két telefon amit még nézegettem az a Sasung Galaxy S Andvance és a Sony Xperia L.

    Természetesen nem csak ezekben a telefonokban gondolkozok, bármi más is szóba jöhet minden segítséget és javaslatot szívesen fogadok.

Új hozzászólás Aktív témák