Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Flashback #23787 üzenetére

    nekem csak a jobb akkumulátoros üzemidő miatt kellett sz s4, különböző hardveres gyorsasági...stb tesztekben elér pontszámokat sosem veszek figyelmbe, viszont az első firmware verzióval röcögött az s4 korábban, ezért lett akkor z, de az újabb firmware verzióval már az s4 is okés, így megejtettem a cserét.
    bár nekem a samsung műanyag házaival sincs problémám, de az ip57 hiányzik kicsit, jó érzés volt, hogy esőben is simán elővehetem, ha hívnak vagy sms érkezik, illetve a párás fürdőszobába is bevihettem egy fürdés/zuhanyzás idejére, ha fontos hívást vártam, de győzött a más jellegű kompromisszum.
    jó az s4, nekem legalábbis nagyon bejött, de attól még a z-re sem fogok rossz szájízzel visszagondolni, frankó telefon az is!
    a 920 már a z előtt a kiszemeltem volt, amikor még iphone 4s telefonom volt, mert ios után a wp8 lett volna kipróbálós, de aztán letettem róla, akkumulátoros üzemidőben a z alatt van, illetve többet is láttam, aminek hetek/hónapok alatt csúnyán porosodott a kamera lecséje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák