Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz w333 #22974 üzenetére

    úgy néz ki...
    Ace2-őt a vállalkozó kedvűeknek éri meg jobban.
    Jó akkor 4 col, azt az adatot nem néztem meg, meg csodálkoztam is hogy elfér a kezemben, mintha az S2 nagyobb lenne. Ezek szerint nagyobb is.

    Közelről fényképeztem, oké, de én normál távolságról is látom. Nem a szememnél van a teló.

    Most direkt lemértem, 3,5col 800x480-as telómat 25-35cm-es távolságokban szoktam tartani. X-term-ben használok 8-as betűméretet félkövéresítve, hogy sok adat kiférjen, és ezt megszokva az opera mobilet mindig úgy használom ahogy van. Nem nagyítok bele. Kb ebből tudjátok sejteni hogy átlagban mit nézek.
    Ha másnak odaadom a telót, akkor azt mondja hogy tényleg minden ott van, el lehet olvasni, de olyan 10 centire tartják, belenagyítanak, előkerül a szemüveg, stb...
    Úgyhogy átlagon felüli szemem van, és más szokásaim. Dehát ezért retina nem? iPhonet pont azért utálom, mert nem adja meg a lehetőségét sem hogy kihasználjam. Alapból marha nagyok a betűk. Mintha még mindig HVGA lenne. Sokáig nem is értettem mit problémáznak a windows és nagyfelbontású monitor eseten, mert nekem pont úgy a jó :DDD

    Félretéve az egyéni hülyeséget. Tételezzük fel hogy úgy használom mint egy normális ember. Ugye ilyenkor annyira nem zavaró hogy szőrös vagy nem homogén, mert összemosódik a távolság miatt, meg elég nagyok a betűk. De a színek... Nem tud elég árnyalatot kikeverni, és rácsos minden, kivéve a zöldet. Valamint a tv-k-nél konvergenciahibának mondott jelenséghez hasonlót is tapasztalok. Ez még zavar. És ha ehhez még betársul egy fasza beégés(SGS i9000 volt így a kezemben) akkor tökéletes. Ettől függetlenül ha nem érdekelne annyira a mobilvilág az s advance-ot választanám, mert megbízható, kész van, és korszerű. Most meg az SGS-t választanám, mert csóró vagyok, a teló meg egy remekmű a kijelzőt leszámítva...

    Remélem mindenki megkapta a válaszát, és nem egy újabb inzultálásnak veszitek. Nagy részben magánvéleményt tartalmaz ezen HSZ...

    (#22977) Ed3r_X_: galaxi mini egy kaki a blade-hez képest. Nincs annyi RAM, és az egyik legótvarabb kijelző amit valaha láttam... De legalább jól bírja a dobálózást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák