Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pano

    addikt

    válasz mtcob #21992 üzenetére

    Nem akarom erősíteni az offot, de én heti szinten találkozok egy ilyen szülővel.
    Legutóbb egy apuka nézegetett egy 140 ezer forintos iPad-et, azt mondja a lányának veszi 5. születésnapjára, hogy legyen min játszania.
    Szerinted?

    Amikor meg debütált az iPhone 5, egy jól szituált anyuka bejött a kisfiával, érdeklődtek iránta, megvették. Kifizette a pénztárban, aztán odanyomta a 7 éves gyerek kezébe, hogy "Boldog Születésnapot és most egy rövid időre elég legyen".

    Lehet most azzal jönni, hogy hát egy gazdag szülő nem nézi mi mennyi, meg a legjobbat akarja a gyerekének, mert mondjuk neki az a 200.000 forint annyi, mint nekünk a 15.000 Forint. Csak ez olyan dolog, hogy amikor én gyerek voltam (8-13 éves), akkor édesapámnak a vállalkozásra rettentő jól ment és nagyon jól éltünk. Emlékszem, hogy sokszor akartam számítógépet (ami akkor egy átlagfizetés ötszörösébe került). Meg tudta volna venni, de nem tette. Meg még számtalan drága dolgot, mégsem kaptam meg, ha nem látta úgy, hogy nekem való már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák