Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Sziasztok!

    Eljött az ideje, hogy én is végre magaménak tudhassak egy ilyen miniszámítógépszerű izét, amivel telefonálni is lehet. Szeretnék váltani a Nokia 2700-ról...

    Elsődleges célok:
    - általános felhasználás
    - internetezés (facebook, e.-mail, általános böngészés, ha épp muszáj, és nem vagyok gépközelben)
    - minimális multimédia (zene, esetleg... videó, tehát jó, ha viszonylag nagy a kijelzője)
    - legyen olcsó. Na már most, ez szubjektív, kinek mi az olcsó... megmondom őszintén, 20 ezer környéke lenne a maximum keret, amit rászánnék, de tudom, hogy ennyiért nem igazán lehet csodát várni. Azért mégiscsak megkérdezném, létezik olyan készülék, ami ilyen árkategóriában ezekre alkalmazható? (Nagyon maximum 30-ezer.)

    Hol venném? Vodafone. Mivel lenne rá internet is, valószínűleg valamilyen olcsóbb előfizus csomagban... de ezekről se sok fogalmam van. O_o

    Használt szóba jöhet-e? Ha igen, akkor ZTE Blade-et néztem, azt mondják jó... de jobban örülnék új példánynak, legalább 1-2 évig nem szeretnék telót váltani. (Kitartó vagyok. :D)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák