Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Update:
    (a korábbi hsz-eimhez képest... és tudom, már január óta... de ilyen vagyok, bocs.)
    Fel kell(ett) adjam a strapafonos vágyaimat... (A részletfizetés miatt, + csak a BB kártya...)
    Maradt a Xiaomi, mivel normális strapafon 100 alatt nincs se MM, se euronicsba...

    Anyukám eddig 4X-et használt, (77.ben van) neki elvárás, hogy nagyobb lehet a képernyő, de alacsonyabb hardver nem jöhet szóba. így ő a Xiaomi Redmi 9 64GB 4GB RAM -os készüléket kapná. (kb. mint az én 5 Plus-om, csak jobb). 55e HUF

    Magamnak nagyobb gondban vagyok... (az említett 5Plus volt, ami tönkrement)
    Ha már MM, (vagy euronics) és BB részletre, akkor:

    Xiaomi MI 10T Lite 6/128 GB 100e HUF (euronics)
    Redmi Note 10S 6/128 100e HUF
    Redmi Note 10 PRO 6/128 115e HUF
    Xiaomi 11 Lite 6/128 125e HUF

    Esetleg meghúzom és még belefér a keretbe, ha 20 havi részlet játszik:
    Xiaomi MI 10T 6/128 2 év gari 140e HUF (euronics)
    XIAOMI MI 11 LITE 5G 6/128 145e HUF - De nem érzem úgy, hogy az 5G miatt... megérné?

    Szóval melyik lenne a legjobb vétel?
    A 6/128 egy játék miatt fontos, az 5 plus forrósodott, meg megzakant tőle, igaz már visszább vettem, illetve sok app van mindig a telón, 100+, több böngésző, ahol sok fül van nyitva...

    Nfc-n gondolkodtam, mint szempont, de eddig nem volt, fotó esetleg fontos, (mert most a samu A7 tablet fotói brutál csúnyák... ) de nem volt eddig extra... Minden korábbi telóm a gyári adottságokkal futott, így ez is.

Új hozzászólás Aktív témák