Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OlliEffe

    újonc

    Sziasztok!

    Mivel telók terén tájékozatlan vagyok alapvetően, most viszont újat szeretnék venni, kérném segítségeteket. 2015-ben vett Huawei P8 Lite-omat cserélném, nem vagyok márkafüggő, de azért annak örülnék, ha maradna az android, már megszoktam.

    Független, gyártói garival venném, és 100-120 ropit szánnék rá nagyjából.

    Ami fontos számomra az az akksi, ez a P8 lite már vállalhatatlanul lemerül, jó lenne ha nem kellene aggódni, hogy esetleg netezek a telón vagy ilyesmi, és hamar lemerül.
    Szeretek zenét hallgatni, ha jó hangzású a teló, lehet a hangszíneket állítani, egy kis basszust még hozzáadni, annak örülnék.
    Egy átlagos kamera nekem elég, nem igazán fotózok.
    Tárhely: ez lényeges, a jelenlegi 16 gb semmire sem elég.
    A megbízhatóság mellett a gyorsaság is prioritás, ahogyan az érintőképernyő kezelhetősége is.
    Ebből következik az egyik legfontosabb kívánalmam, a gépelés. Biztos én is bénázok, de a jelenlegi telón kritikán alul nehéz szöveget beírni, folyton más betűre kattint, és állandóan törölni, korrigálni stb. kell a szövegeket, ami a mai felgyorsult chat-es világban meglehetősen zavaró.
    Nyilván egy jó wifi vétel, egy szép kép, videó nem árt, de pl egyáltalán nem játszom a telefonon, tehát ilyen tekintetben nincs szükségem nagyon bivaly telóra.

    Hosszú távra venném ismét, kb. 5 évre, még ha ez lehetetlennek is tűnik.

    Mit ajánlanátok?

    Köszönöm szépen előre mis a válaszokat mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák