Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TunerJoe

    senior tag

    válasz tknof1871 #151005 üzenetére

    Azért nem ilyen durva a helyzet. Nekem egy Xiaomi Mi 9 SE-m van, ebben a telefonban nálam olyan 7/10-es a találati arány, nagy általánosságban, szerintem bőven használható. Egy nem kijelző alatti szenzor való igaz, pontosabb és gyorsabb is tud lenni,de ha a hátlapon van akkor fel kell venni az asztalról a feloldáshoz, ha pedig elöl van akkor a kijelző elöl foglalja a helyet. Kijelzővédő fólia valamennyit biztos befolyásol, nálam viszont úgy is tökéletesen működik a szenzor, hogy pont felette van összetörve a fólia (nem is kicsit, konkrétan már szilánkok hiányoznak belőle azon a részen). Viszont vannak az ultrahangos ujjlenyomat azonosítóval felszerelt telefonok (én nem sok ilyenről tudok- csak a Samsung S10/+, Note10/+ és az S20/+/Ultra tartalmaz ilyet legjobb tudomásom szerint), azoknál nem lehet üvegfóliát használni, csak valami speciális fajtát, ami viszont nem olcsó. Szerintem nem igényel sok kompromisszumot ez a fajta feloldás (főleg ha nem az ultrahangos), én simán el tudok vele lenni, bár az is való igaz, hogy ezelőtt egy iPhone 5s-sem volt, amiben nagyon lassú és pontatlan szenzor volt, tehát nem voltam hozzászokva a gyors olvasókhoz.

    instagram.com/albert__gyorgy

Új hozzászólás Aktív témák