Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • avl

    aktív tag

    12 eves gyereknek keresek okostelefont, mert amit 3-4 hete erösebben "nyomogat", az egy masnal levetett LG K350, de csak 8GB memoriaval, az meg már most kicsi (a beletett 32GB-os SD-re pedig nem lehet applikaciokat tenni)

    semmi extra (jatek, stb.) igeny: böngeszes, gmail, viber, Kreta, neha navigacio, Classroom,... megbizhato, olcsobb telefont keresek.

    minden kerdeshez szivesen veszem a gondolatokat, javaslatokat, illetve pontok kiegesziteset (en magamnak sosem vettem okostelefont, azaz rutintalan vagyok ebben [is :-)) ] , es igazabol nem is erdekel, nem szeretnem

    - hasznalt vagy uj ? nem ismerem a meghibasodasi eselyeket, ezert inkabb ujra gondolok
    - a mostaniban 7 honap ota van egy 1000 Ft-os (1GB/80perc) kartya, de az egyenlegböl eddig semmi nem fogyott, nyilvan ez valtozni fog, de erösen kerültetni akarom az örökös nyomizast
    - biztosan 50e Ft alatt, de cel az olcsobb, de megbizhatoan hasznalhato
    - legalabb 32GB-os (es - pl. foto - tarhelynek bövithetö SD-vel) -ra gondolok, 64GB szerintem nem kell
    - RAM: a most hasznaltja 1.5GB-os, (talan csak mivel kezdö felhasznalo ezert, de) arra sincs panasz. 2GB tul keves a fentiekhez ? 3 ? 4 ?
    - nyilvan fenykepeket is csinal vele, de a mostani kamerajara sincs panasz
    - a mostani 5"-os, kb. 144x72mm, ennel ne legyen sokkal nagyobb, ekkora is teljesen jo (söt kicsit kisebb sem baj)
    - nem kell a menözes, statuszság
    - (megbizhato) gyartok tipusok ?
    pl. Xiaomi Redmi 6-ot latok 3/32 GB, 30e Ft-ert, Honor 8S 2GB/32GB-t 30e Ft-ert, ..
    köszi.

Új hozzászólás Aktív témák