Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TunerJoe

    senior tag

    válasz nyisziati #141386 üzenetére

    Hát akkor én rohadt szerencsés lehetek, mert az én 5s-emet 3 éve vettem használtan, és azóta is gond nélkül teszi a dolgát. (Bár egyszer már összetörtem...) És én nem mondtam egy szóval sem, hogy ahhoz, hogy a Droid normálisan működjön, ROMot kell cserélni, mert nem igaz, csak annyit mondtam, hogy a vevő nem szeretne ilyesmivel foglalkozni, és öt évre tervez a telefonnal, ezért iPhonet ajánlottam neki. Ha viszont szeretne rootolni, meg romolni, meg testreszabni, nyilván nem Apple készüléket fogok neki mondani, mert azon ezt nem lehet megcsinálni, mert alig létezik már Jailbreak, ha meg igen, akkor az is csak újraindításig él. Ebből azt szeretném kihozni, hogy az ő igényeinek az iPhone felel meg a legjobban, és meg is tudja fizetni, nyilván azt fogom neki ajánlani. Ha az ő igényei szempontjából egy Mi 9 vagy S10+, vagy akár egy Redmi 7A lenne a legjobb választás, akkor azt mondtam volna neki. Tudom, hogy a korábbi magyarázataimban nem fogalmaztam teljesen egyértelműen, ezért elnézést kérek, és ne folytassuk ezt tovább kérlek benneteket.

    instagram.com/albert__gyorgy

Új hozzászólás Aktív témák