Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisms

    aktív tag

    Sziasztok!
    Telefont vennék, még júniusban jó lenne.

    - Árkategória: 200-250e Ft
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Elvileg Smartshoptól kell, a cég onnan veszi a telefonokat
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Bestbuy, de hosszabb távra. Kb 2évre
    - Mire használnád? Telefonálás, tartalomfogyasztás(videók nem igazán, net, fb, email, fotó, videó
    Játék nem lesz. Állandó frissítés nem izgat
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Kizárólag android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Mindegy, jelenleg mi8 van, nem zárkózok el a picit nagyobbtól sem.

    Amiket gondoltam, sajna mindegyiknek van gyenge pontja:
    -Mi9: kis akku, nincs vízállóság, viszont QI töltős, és nem lekerekített a kijelző, ami nálam előny. Cserébe "olcsó"
    -S10+: sajna lekerekített kijelző, csúnya az a két lyuk, és a teljes kijelzős mód szerintem bénább, mint pl xiaomi vagy huawei. Bár mate20 pronál meg a lekerekített kijelző miatt a visszalépés volt körülményesebb
    Ez mennyit bír akkuban?
    -P30 pro: nem tudom milyen a beszédhangszóró, mintha azt olvastam volna hogy rezgeti a kijelzőt. Van valami hátránya?
    Jó kamera, és üzemidő, vízálló.
    -mate 20 pro: szépen lement az ára, jó akku, vízálló, de lassabb/régebbi technológia az ujjlenyomat olvasó/face ID kicsit lassabb is talán, ha jól emlékszem a tesztekre. Mobilarena tesztben anno mintha gyenge lett volna a videója/ ebben vam OIS vagy csak EIS?
    -oneplus7 pro: kicsit magas árral kezd, kérdés hogy megéri-e. Ennyiért megkapom az előzőeket is. Nem vízálló, tobbi tetszik.

    Ti mit vennétek?
    Kamera melyikben a legjobb, nektek mi lenne a rangsor?

    Szerk: bocs, kicsit hosszúra sikerült. Pixelt nem szeretnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák