Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mester777

    tag

    Sziasztok!

    2016 júliusában vásárolt Nexus 5X 32 GB (H791) telefonomat cserélném le; ugyanis sajnos már elég lassúcska... Elviszem majd szervizbe is bevizsgáltatni (2k-t megér hogy tudjam hogy amúgy tökéletes-e vagy más miatt "is" lassú nem csak amiatt, hogy régi), de mindenképpen lesz egy új is. Ezt is Ti ajánlottátok és szépen szolgált, az új kiválasztásában is segítségre szorulok. :-)

    - Árkategória: ~100k (szigorúan 90-110 között mindennel együtt)
    - Használt vagy új?: ÚJ legyen, 2 év garanciával (ha nagyon jó vétel, 1 is elég lehet)
    - Hol vennéd meg?: nem tudom, akár a szolgáltatómnál, akár egy boltban, ahol olcsóbb.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel: jöhet a best-buy, ~2,5 éve hosszú távra akartam a nexus 5x-et de már elavultnak számít, szóval ezt halott ügynek tekintem.
    - Mire használnád?: Messenger, Facebook, YouTube, Spotify, közepes igényű játékok, Google Maps (ez már elég lassú 5X alatt); meg alapvetően szeretném ha nagyon gyorsan működne az egész telefon, meguntam az akadozást, várakozást. Szoktam fényképezgetni is a google maps-re, szóval azért ne béna képeket csináljon (legalább olyan legyen a kamerája mint a Nexus 5X-é!).
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez: Android legyen
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: Az előző 5.2" volt, nagyjából ekkora legyen, picit nagyobb készülékeket is meghallgatok.

    Egyebek:
    - Tömeg: Az előző 136g; ne legyen túl nehéz az új sem (
    - Felbontás: Legalább 1920x1080 (Full HD)
    - 3.5mm-es Jack csatlakozó: legyen rajta :D
    - Akkumulátor: Szeretném ha tartós lenne, nem merülne le hamar (a Nexus 5X 2700 mAh-s akksija elég kicsinek bizonyult)
    - Csatlakozó: Örülnék, ha Type C-s lenne, nekem a micro USB már elavultnak tűnik.

    Kíváncsiságból érdekelne az is, hogy ha 150k-ig feltolnám a keretet akkor "sokkal" jobbat kaphatnék-e.

    Előre is köszönöm szépen a segítséget :-)

    [ Szerkesztve ]

    A konfigomat lásd az adatlapomon.

Új hozzászólás Aktív témák