Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yxcv

    tag

    Sziasztok!

    Ajándékba szeretnék venni egy Xiaomi telefont, de kicsit elbizonytalanodtam.

    Elvárások:
    - maximum 60.000 Ft
    - mindenképpen újat szeretnék venni
    - örülnék 4GB RAM-nak, de 3-mal is beérem
    - általános használatra lenne (nem telepítene sok appot, nem menne waze, BT és minden egyszerre)
    - fotózási képességek teljesen lényegtelenek, ritkán készülne vele kép (nem kell csúcs kamera)
    - örülnék a MIUI-nak
    - szeretnék hosszú üzemidőt
    - kijelző méretben sokkal jobban preferálnám az 5-5,5 colt, de sajnos azt látom, hogy meg kell barátkozni a 6-tal :U

    Először Redmi Note 5 és Redmi 5 Plus között vacilláltam, de nagyon nagy a kijelzője és az oldalarányai miatt még hosszúkás is, valamint nekem a 2,5d-s széle se tetszik (sokat lesz hordozva és maximálisan védeni kellen fóliával), viszont rendkívül szimpatikus a 4000 mAh-es akksi.
    Kisebb méretben viszont csak a Redmi 6-ot találtam és abból is most szinte már csak a 3/32 GB-os verziót lehet beszerezni. Olvastam teszteket róluk, de megerősítést szeretnék, hogy ha egy 3/32-es Redmi 6-ot választok, az is kellő üzemidőt produkál, és megfelelően tudom védeni üvegfóliával. Vagy ha tudtok más opciót a feltételeknek, akkor azt is szívesen veszem.

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák