Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    Sziasztok

    Édesapámnak szeretnék venni egy olyan okostelefont, ami nem retten meg poros, meleg helyektől. Első sorban "strapatelefon" a kiszemelt, mert a munkájából kifolyólag por és szennyeződés is mindennapos megpróbáltatást jelentene.

    - Árkategória: 50-60k HUF
    - Használt vagy új: Újat szeretnék neki venni
    - Hol vennéd meg: Lehetőleg itthonról, garanciásan. Ha külföldi rendelés, az sem tragédia.
    - Hosszú távra tervezünk vele, strapabíró legyen, semmi extra kívánság nincs.
    - Mire használnád: Szinte csak telefonálás, illetve Szókereső, Mahjong és társai, kikapcsolódás gyanánt.
    - Oprendszer: Android, lehetőleg minél frissebb.
    - Mekkora készülék: 5" körül.

    Egyebek:
    - Szem már nem a régi, így valószínűleg kapna egy launchert frankón felskálázva. Így a kijelző is legyen jól olvasható, erős fényerővel.
    - Töltögetni nem annyira szereti, így a nagy akku nem lenne hátrány.
    - Lehetőleg ne legyen szenvedés használni. Nem kívánok vele benchmarkokat ostromolni, de hirtelen haragú a fater a technológiával szemben, így szinte már látom ahogy földhöz vágja.

    Elsőre az Ulefone Armor lett kinézve, de a Mobilarénás tesztet olvasva sajnos elbizonytalanodtam a döcögő teljesítmény miatt. A többi strapás pedig borsos áron van.

    Esetleg valami régebbi Active Galaxy? Bírja az a gyűrődést?

    Előre is kösz a segítséget. Visszaolvasva nem lettem okosabb "strapa" címszóra keresve, így mertem még egyszer megkérdezni.

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák