Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz gtx560unlock #133223 üzenetére

    Szia,

    Szerintem a Mate 10 Pro-nak több előnye van, pláne akkor, ha hosszabb távra tervezel, gondolok itt: alapban adott dupla tár (64 kontra 128 GB), több RAM (4 kontra 6 GB), a két hátlapi kamera modul adta extrákra (veszteségmentes zoom, jobb portré és társai mód, külön monokróm...stb.), van infra, sztereó előlapi hang, jobb antennázás és térerő, alapban dual 4G és dual VoLTE, gyorsabb 4G+ modul (Cat16 kontra Cat18), nagyobb kapacitású akkumulátor és jobb akkumulátoros üzemidő, jobb és gyorsabb ujjlenyomat-olvasó, szuper töltési mód, jobb asztali mód, minőségibb anyaghasználat, illetve mellette szól még a gördülékenyebb rendszer, valamint eleve 8-as Androiddal jött ki és 9-est is hamarabb kap, meg tovább és jobban is lesz támogatva, mert benne van az Android Enterprise programban, a Samsung viszont nincs.
    Ja, és a Huawei gyárilag ad a telefonon korrekt fóliát és mellé gyári tokot.
    Az S8 is jobb persze néhány dologban, ilyen például a kijelző felbontása, az egy fokkal jobb IP védelem, az újabb verziós bluetooth és a részletesebb AOD, valamint a videózásban jobb kamera és a több érzékelő, illetve a vezeték nélküli töltési lehetőség.
    Sokáig volt Mate 10 Pro-m, nagyon szerettem, remek készülék, annyira, hogy még S9+-ra sem cseréltem le, hanem csak a Note9-re végül, egyedül az tudott meggyőzni, hogy képes méltó utódja lenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák