Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz DFB #133150 üzenetére

    Az összes AMOLED beéghet, ha sokáig statikus tartalom van rajta. Pl Waze vagy egyéb navigációs programok, de csak akkor ha tényleg sokat használod. Pl mivel az óra meg az akkutöltöttség-jelző sose fog eltűnni így ezek 100%-kal be fognak égni szerintem. Viszont ugye a mindig látható "Home" gomb nem, mert annak változtatja a helyét a SW egy kicsit mindig. (Lehet egyébként, hogy a felső sávon jelzett infóknak is és nem égnek be azok se.)

    Mivel opció az S8 így én az A8-at elfelejteném. Kártyás csomagban már jó áron hozzá lehet jutni, 100k környékén jó középkategóriás telefon. De én az S8 fényében elfelejteném, gyengébb kijelzőben, kamerában, hardverben, vastagabb stb.

    Az S7 Edge elég öreg telefon, egy S8-tól gyengébb, egy A8-tól viszont erősebb. Ez is jobb kamerában, mint az A8, meg talán üzemidőben is. Annyi, hogy most kapta meg idén az utolsó főverzió-frissítését (8.0 Oreo), újabb droid nem fog rá jönni, max biztonsági frissítések.

    Szerk: Az A8-nak van IP minősítése

    apple87: Xiaomi Mi 8/Xiaomi Mi Mix 2s/Honor 10/Nokia 7 Plus ilyen sorrendben.

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák