Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rita7107

    aktív tag

    Ma nagyon rossz szájízzel jöttem el a Lurdy házban megnyitott Xxxxxi üzletből! (és még akkor nagyon finom voltam) Ha valaki most azt kérdezné menjen e oda gyorsan lebeszélném róla! Dolgoztam én is márka szaküzletben, de ez botrányos volt. Be megyek az üzletbe (?) kint a termék demóként. Kérdezem van még? Válasz, nincs mert már kifutott termék! Akkor minek van ott? :W Nézem a másik terméket, kérdezem milyen színben van? Fekete, meg arany. Mikor lesz a másik szín? Válasz: 2-3 hét mire idejön Kínából! :W Miiiii? Hivatalos márka szaküzlet és 3 hét mire megjön, és Kínából rendelik? Ez vicc akart lenni? Válasz, nem, mert nemtudták mennyit rendeljenek. :D Az előző kettő testvér telefonok. Megyek a harmadik telefonhoz, Prémium kategória. Mondom szeretnék egy ilyent. Válasz: Sajnos ez sincs raktáron. Mikor lesz? 2 hét múlva érkezik az új szállítmány! Miiiiiiiii? :W :W :W Szóval nagyon, szép, nagyon jó hogy taperolhatom a telefonokat, de másra jelenleg alkalmatlan az üzlet. Nem tudom ki, és hogyan gondolta ezt a nyitást, de valamit nagyon elrontott az időponttal!

Új hozzászólás Aktív témák