Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    Helló!

    Ismeretségi körömben alaposan feladtam a leckét az alábbi okostelefonos paraméterekkel :D

    Hátha itt segítséget kapok, amit előre is köszönök!

    - max 50 ezer Forintos ár
    - Android 4.0 vagy újabb oprendszer (ennek a felülete sokkal letisztultabb nekem és tudtommal több biztonsági újítást is bevezettek ezzel, valamint tudtommal van beépített adatforgalom mérő ami szerintem jobb mint egy "3rd party program")
    - Max 3,5"-os kijelző de inkább 3,0" (kényelmesen zsebre tudjam tenni valamint nem akarok egy "tepsit" a zsebemben hordani, de az indokokat még folytathatnám (nagyobb méret nagyobb súly, nagyobb ár stb-stb), egyébként van tabletem ha "nagy kijelzőre vágyom", egy telefonban totál feleslegesnek tartom a "trolibusz-ablak" méretű kijelzőt)
    - IPS vagy hasonló minőségű kijelző (röviden: TFT-t nem akarok, mivel oldalról, asztalról nézve erősen fakul)
    - GPS (az előzővel együtt kocsiban navigációhoz talán még jobban érthető oldalról nézve)
    - esetleg microsd slot a bővíthetőség miatt vagy legalább 2GB user által használható belső tárhely

    Opcionális:

    +1: minél könnyebb, annál jobb (nem húzza annyira a zsebem)
    +2: ha létezik feketén kívül más normális színben (na jó azért ne lilás-rózsaszínes legyen :DDD ), mert egyszerűen röhejes szerintem, hogy egy társaságban az asztalra letéve kikapcsolt kijelzővel alig lehet megkülönböztetni a telefonokat (főleg ha ugyanazon típus vagy hasonló kinézetűek és valaki nincs otthon a telefontípusokban), mivel majdnem mindegyik alapértelmezetten fekete: mintha mindenki egyforma ruhában járna az utcán... :U (ez lehet csak az én hülyeségem de akkor is nagyon zavaró, úgy tudom Galaxy S3-ból van több szín is de az ára és mérete miatt nem játszik... minthogy egyedi hátteret is be lehet állítani már évek óta...valamint laptopból is létezik nem csak fekete,szürke vagy legalább matrica rakható a kijelző hátlapjára)

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák