Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daddy9

    tag

    Sziasztok!

    Általános felhasználásra (normál felhasználás, fényképezgetés, internet) vennék új telefont nettó 50 ezer forint körül. Játékra nem fogom használni.
    Eddig a Xiaomi Mi A1-et néztem, de most jön ugye a Xiaomi Redmi Note 5 Pro, ami hasonló kvalitásokkal rendelkezik. (Beszerzés: Eustock/Puremobile)
    Egy Redmi 2 Pro-t váltok vele, így a méretkülönbség mindegy, mert mindkettőt tepsinek fogom érezni a 4,7" után.
    A kérdés az, hogy hosszú távon (3 év) mivel járnék jobban? Kb 7ezer forint különbözetet láttam nettóban a két telefon között, ami elhanyagolható.
    Maradnék ennél a gyártónál, eddig MIUI-s telefonom volt, szeretem, de a stock droiddal sem lenne bajom. Az, hogy Oreo-s vagy Nougat-os a telefon különösebben nem izgat, a lényeg, hogy stabil legyen.
    A jelenlegit azért cserélem, mert az akku nagyon legyengült 3 év alatt, így már csak kínkeservesen tudok 1 napot kicsikarni belőle. Tehát nem lenne baj, ha hosszabb üzemidőt tudnék kihozni belőle (akár gyengébb CPU-val / kisebb kijelzővel).
    A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák