Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81733120

    törölt tag

    Sziasztok!

    Jövő hónapban tervezek egy cserét, bár még nem 100%, hogy váltok, ennek ellenére úgy gondoltam, hogy megtudakolom, mit lenne érdemes választani. :)

    Szolgáltatónál venném, ebben a csomagban. Árkategória emiatt különösebben nincs, így inkább úgy mondom, hogy a középkategória középső fokán keresgélek.
    Rendszer lehetőleg Android legyen, mivel ott már van megvásárolt appom, így a rendszerváltással lenne egy kis gond, emellett olyan iPhone sincsen, ami minden téren megfelelne az elvárásaimnak. (gondolok itt a méretre, ne legyen se túl kicsi, se túl nagy)
    Kb. 2 évre (és tovább) terveznék.

    Amire főként használnám, az a fotózás. Igen, érdemesebb lenne venni egy jó fényképezőgépet, de a telefon mindig nálam van, sokféle kamera-appot tölthetek le, stb-stb.
    Ezen kívül az átlagos dolgok, Telefonálás, SMS, Inbox (Email), Hírek- és időjárás, Viber, egy csipet játék, stb.

    Amiket néztem:
    Samsung Galaxy A8: már-már kimegy abból az árból, amit rászánnék, de nagyon tetszik, és a kamera is elég jó
    A5 2017: kb. 1 és fél éves kiadás, viszont ennek is jó kamerája van
    Huawei P Smart: megmondom őszintén, ettől nem lett "must have" érzésem, nem annyira tetszik
    Nokia 6.1: képen szép, de élőben nem győzött meg
    Sony Xperia XA2: megtapogattam, nem váltott ki belőlem semmi érzést, a Sonyban valamiért nem bízok..
    esetleg még a Samsung Galaxy A6+ (hamarosan lesz), viszont az már óriási, szóval csak akkor vállalom be, ha a többihez képest jelentősen jobb a kamerája, és a többi funkciója is.

    Szerintetek ezek közül melyik lenne a legjobb vétel? :R

Új hozzászólás Aktív témák