Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz milanmylo #1250 üzenetére

    Kis készüléknek, mondjuk egy SE Xperia Mini megteszi.kicsi, de azért annyira nem gyenge és gagyi, hogy az ember legszívesebben földhöz vágná, mint a többit. :DDD

    Nagynak meg a Note 2 a legjobb vétel én szerintem. Főleg ha internetezésre használnád a másodkészülékedet, bár ha nem gond, akkor lehet logikusabb lenne itt már egy 7"-os tablet.
    Szerintem egy 4"-os készülék me, annyira jó ide, szóval a szifont ejtsd is ki a körből. Ha meglesz a másik kettőből valamelyik, akkor majd rájössz miért is mondtam ezt. ;]
    A Note 2-nek fejeltebb a kijelzője mint az SGS3-nak valahol a pentile és az RGB elrendezés között van. Beégni, hát nekem az előd van, 7-8 hónap alatt egy deka beégés sincs, de persze ez függ attól, hogy mennyire statikus a háttér, ha néha átvariálod a homescreent, akkor ez sem gond. Van S-Pen elég fejlett megoldásokkal, stb...

    Hát idén nem jön új Android főverzió, de persze vannak pletykák, hogy több gyártó hoz ki egy saját referencia modellt. Hogy mikkor az jó kérdés....

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák