Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz demmer123 #124238 üzenetére

    A xiaomi ezen spórol:
    - csak 1 év gartancia többi nagy gyártó pl Samu 2 év garancia, (ha a 2 év garit a Xaiomra külön vásárolod 7-10 ezer Ft pluszban.)
    - A nagy gyártónak sokkal jobb szervíz hálózata van, a Wayteq nem egy álom, sok probléma van vele pl. alkatrészellátás szempontjából minimális készlet.
    - Xiomik gyengécske kamerája bára azért már javulgat, MA1 annyira nem rossz, de szerintem Samu A5 jobb.
    - Xiaomi nem vízálló nincs IP védelem, mint pl. a samuban amit vízbe, strandra is bevihetsz,
    - Xiaomiban nincs amoled kijelző, van akinek fontos pl. nekem, de azért a Xiomikban jóval gyengébb IPS kijelzőt tesznek mint pl. Iphone-ba vagy Huawei-be itt is sokat spórolnak azért.

    "Néztem én is.Samsung a5 2017 kb 75-ezer holott holott a Xiaomi A1 hardverbe sokkal erősebb"
    Ez nem igaz kb egy szint a hardver: Samu 61054 pont, MA1 63288 pont. Össze keverted pl. egy Redmi Note 3 pro-ban még Snapi 650 volt 80 ezer körüli Antutuval.

    De neked kell döntened, nekem ami csalódás lett az A1-ben hogy mekkora tepsi lett, főleg hosszra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák