Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atos23

    senior tag

    Sziasztok,

    Mivel a HTC650-ről lebeszéltetek :D , segítséget szeretnék kérni, akár új, akár használt telefon vásárlásához.

    - Árkategória 0 - 45.000 Ft. Felfelé már nem mennék egy kicsivel sem.
    - Használt vagy új? Mindegy
    - Hol vennéd meg? Mindegy, de nem szeretnék előfizetéses, részletfizetéses megoldást.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra
    - Mire használnád? A legfontosabb számomra a kamera. Sokat szoktam bicajozni, közben szeretek az erdőben fényképezni, illetve hardverapróra is szoktam cuccokat feltölteni, ezért sok közeli, és részletgazdag képet szeretnék csinálni.

    Másik fontos tényező a strapabírás. Az átlagnál sokkal többször ejtem le a telefont, és jellemzően nem szeretek rá vigyázni. Használati eszköznek tekintem, nem kezelem hímes tojásként, egy kulcscsomóval is jobban bánok. ;]

    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android kell, néhány, évek óta jól megszokott alkalmazás miatt.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5", vagy alatta, szeretem az egykezes kezelést.

    A Huawei P8 (nem lite) volt, amit eddig kinéztem magamnak, és legjobban tetszett, de félek, hogy a háza nem bírná a strapát. Eddig a legjobb, legstrapabíróbb, legjobb kamerás mobilom egy HTC Trophy volt.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák