Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ibizadance

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném leváltani lassan 4 éves S4 mini-met, kiöregedett már mellettem, nem győzöm tölteni, elavult, be van lassulva, szóval igen csak cserére érett már.

    - Árkategória. 100ezer forint körül gondoltam, de ha meg tudtok győzni akkor még 15-20ezret hozzáteszek.

    - Használt vagy új? Mindenképpen új.

    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával vagy Telekomtól feltöltőkártyásan.

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Örülnék neki, ha egy 2-3 évet minimum ellene mellettem, de az se baj, ha többet.

    - Mire használnád? Fényképezésre, internet, GPS, Messenger. Meg értelem szerűen az alap dolgokra (telefon, sms)

    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Andrioddal volt eddig csak dolgom, maradnék is ennél.

    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Hozzá szoktak a kis, kompakt telefonhoz, így meredek váltás lenne egy nagyobb készülök. 5 colos kijelző még talán belefér, fölé nem szívesen mennék már.

    - Egyéb? Fontos szempont még számomra a telefon SAR értéke, hogy minél alacsonyabb, "egészségesebb" legyen. Sajnos ezt még az S4 mini választásnál nem figyeltem, de sikerült belenyúlni egy ilyen szempontból jó készülékbe.

    Köszönöm a segítséget! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák