Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tofuman

    újonc

    Sziasztok!
    Abszolút amatőrként szeretnék okostelefont venni. Szinte semmit sem tudok róluk. Nem mintha ellenezném az okostelefonokat, de mivel nem érdekelnek a telefonok, sosem foglalkoztam velük. Mindig a "hívni lehessen róla", illetve "tesóm régi telefonja erre teljesen jó", típus voltam. Egyszóval semmit nem tudok a dologról, ezt fontosnak tartottam leírni, hogy ilyen "dilettánsnak" is érthetően adjatok választ, ha lehet :D.
    Szóval, a munkám miatt elengedhetetlenné vált, hogy okostelefont szerezzek be.
    Amire szükségem van:
    Legyen viszonylag strapabíró (érheti por, zsebben nekikoccan valaminek, ilyesmi), nem kell túlélő telefon, de ha lehet, ilyen dolgokat bírjon (akár külön burkolattal, úgy tudom ilyesmire jó burkolatok vannak már).
    Soká bírja az akkumulátor.
    Nagy kezelőfelület és pontos érintés felismerés kéne, nem vagyok épp apró ujjú, vagy zongorista pontosságú.
    Amire kell, az állandó internet elérés, levelezés kezelés, netes ügyintézés.
    Persze nem baj, ha már van, és lehet vele játszani, videózni, stb, de nem ez az elsődleges.
    És persze minél olcsóbban, ha lehet! Olyan 60e ft-ra gondoltam, de ha olcsóbb, az csak jó. Persze, ha akad egy kicsit drágább, de az igényeimnek tökéletesen megfelelő modell, az is jó.
    Nincs márkaigényem, vagy ilyesmi.
    Összefoglalva egy megfizethető, megbízható, némiképp strapabíró és jó kezelőfelülettel rendelkező telefon kellene, munkára.
    És hosszú távra. Nem akarok félévente váltani, ha nem muszáj.
    Remélem ez alapján tudtok valamit ajánlani!
    Ui: Boltban a Honor 6 plus-t ajánlották, de nekem egy kicsit régebbi, videóra kiélezett telefonnak tűnt. Bár árban jó lehet, nem biztos hogy ezt keresem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák