Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misirulez

    senior tag

    válasz nyisziati #111467 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ, belenéztem a mobilarena tesztbe, de rögtön az elején már beszéltek róla hogy az összeszerelési minőség nem az igazi, így gondolom az usb eljazattal itt is gondok lehetnek. (meg a színek is elég bazáriak)

    Még egyszer feltenném kicsit egyszerűbben a kérdést.

    A legegyszerűbb telefont keresem ami lehetőleg nem kínai, lehet itthon kapni magyar garival és az erősségei:

    -jól lehet navigációra használni (gyors gps jel, és a hadrver épp elég "erős" arra hogy waze-t tudjam akadásmentesen haszálni - nem értek hozzá de szerintem ezt bármelyik nem 5 évesnél régebbi telefon tudjatja, nem? - ) Továbbá a navigáció miatt nem hátrány egy jó fényerejű kijelző.
    -sokat gépelek, és emiatt kell a minőségi pontosan jól működő érintőkijelző
    -minőségi atombiztos nem lötyögő USB aljazata legyen, ami által könnyen bárhol gyorsan rá tudom tenni töltőre (kocsiban is) ne legyen finnyás és ne válogasson hogy épp melyik usb kábelt fogadja el töltőnek vagy nem, és ne is essen ki a kábel az aljaztból, legyen ellentartása.

    Ár nem számít, de fontos hogy minden amit a telefon ezen felül tud, az számomra teljesen felesleges pénzkidobás.

    Köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák