Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sir fg

    aktív tag

    válasz Repsol600 #111297 üzenetére

    Kíváncsi vagyok, milyen választ kapsz erre, ugyanis én is nagyon hasonló paraméterekkel keresek telefont egy rokonnak:

    - Keret: 35.000, nagyon max 40.000 Ft
    - Csak új készülék érdekel, megbízható boltból, gyártói garanciával, kártyafüggetlenül. (Budapest vagy Bécs.)
    - Hosszútávra terveznénk a telefonnal.
    - Mindenképpen androidos.
    - Méret: nem baj, ha nagy (~ 5")
    - Felhasználás: Telefon, SMS :). Néha egy-egy Messenger/Hangouts üzenet (nem intenzív), böngészőben megnézni alkalomadtán ezt-azt. Néha egy-egy fénykép (jó lenne, ha legalább átlagos, és nem trágya képet lőne). Valamilyen (offline) térképprogram, esetleg offline navi. Google maps.

    - LTE nem fontos (mobilnet nem lenne, legalábbis egyelőre).

    Szóval komoly elvárások nincsenek, viszont fontos lenne, hogy megbízhatóan, kiszámíthatóan működjön. A célszemélynek ez lenne az első okostelefonja.

    Szétnéztem az Exteme Digital illetve a Cyberport kínálatában, de egyelőre még mindegyikkel szemben bizalmatlan vagyok... Sajnos a legtöbb telefonról ebben a kategóriában teszt sincs itt a Mobilarénán.

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

Új hozzászólás Aktív témák