Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepap

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék iphone SE-t vásárolni a közeljövőben. Árukeresőn már nézegettem árakat és a következő boltokat találtam: B-tel, nextelshop, elitegsm, mobilcorner.hu, mobilkereskedes.hu, prémium mobil, jemilagsm.hu.

    Ezekkel a boltokkal kapcsolatban vannak tapasztalataitok? Esetleg tudtok ajánlani más megbízható boltokat?

    A fórumon jókat olvastam a b-telről, viszont sok negatív kritikát hallottam már a gsmekkel kapcsolatban, pl.: újracsomagolt, behozott, stb.. Az lenne a kérdésem, hogy mikre kell figyelni gsm boltban történő vásárlás esetén, miket kell leellenőrizni a Model A1723, tehát hogy európai, illetve az IMEI számon kívül?
    Gondolom nem az Apcom szállítja ezeknek a boltoknak a telefonokat, ha jól láttam csak icentrenek, istylenak, auchannak, mmnek, extreme digitalnak szállítanak.

    Van e különbség a behozott, például olasz modell, és az itthon forgalomba állított modell között?

    Ha gyártói garanciás akkor minden esetben cserélik/javítják a telefont bármelyik istyle, icentreben még ha nem is ott lett vásárolva?

    Ha cégesen lenne vásárolva akkor újraindul a garancia vagy ez csak magánszemély esetében működik?

    Szeretnék elég alaposan utánajárni a dolgoknak ezért a kérdéshalom!
    Válaszaitokat előre is köszi!
    Üdv, bepap :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák